ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

PRZEDSPRZEDAŻ EBooka do nauki haftu

Już za parę godzin, jutro, tj. w piątek 13.03.2020 roku zacznie się

PRZEDSPRZEDAŻ EBOOKA – PORADNIKA DO NAUKI HAFTU

Ten ebook z pewnością pozwoli Ci na rozpoczęcie swojej przygody z haftem ręcznym. Zawiera wiele zdjęć, dzięki czemu w każdej chwili możesz wrócić do danego ściegu czy wzoru i przypomnieć sobie sposób jego wykonania, albo zainspirować się do stworzenia czegoś nowego, swojego.

Tak naprawdę to wielka dawka wiedzy o haftowaniu, dzięki której możesz olśnić swoich znajomych tworząc im własnoręcznie wykonane prezenty lub pokazując się w niepowtarzalnie haftowanej koszuli.

Jestem pewna, że do haftu nie trzeba mieć specjalnego talentu. Wystarczy trochę chęci, czasu i… mojego ebooka, w którym znajdziesz wszystko, co potrzebne, by zacząć! 

Haft dla zielonych będzie dostępny w trzech wersjach:

1. Ebook – pełen wskazówek, zdjęć i instrukcji dla początkujących (bardziej i mniej), z bazą 10 ściegów i 20 botanicznych wzorów. Zawiera treści o materiałach, narzędziach, przenoszeniu wzorów i instrukcję krok po kroku do zrobienia własnego tamborka!

2. Ebook mini – to uszczuplona wersja, dla tych, którzy szukają pomysłów do haftowania. Zawiera te 20 botanicznych wzorów i instrukcje ściegów.

3. Zestaw startowy – zawiera wydrukowaną wersję ebooka oraz to, co potrzebne, by wykonać swój haftowany tamborek: tkaniny, muliny, igły, szpilki, tamborek, pisak.

KUP “HAFT DLA ZIELONYCH”
PORADNIK DO NAUKI HAFTU
NIE TYLKO DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Haft ręczny to wspaniały pomysł na zajęcie, nowe hobby. Uczy cierpliwości, pomaga poznawać siebie, odkrywać w sobie artystyczne zakamarki i uwolnić swoje emocje. Bardzo dobrze wpisuje się w modne ostatnio (i dobrze) podejście do życia w stylu slow life, do uważności i wdzięczności.

Dzięki haftowaniu możesz stworzyć własnoręcznie niepowtarzalne przedmioty – od toreb na zakupy, przez domowe tekstylia (poduszki, przytulanki dla dzieci, obrusy), ozdoby-pamiątki w tamborkach aż do odzieży (np. haftowanej koszuli, spódnicy, broszki, czy naszyjnika). Ograniczać może tylko wyobraźnia (ok, czas także – jeśli jak ja masz w domu dzieci, haha). Zapewniam Cię, im dłużej trzymasz w ręku igłę, tym więcej pomysłów na hafty przychodzi do głowy!

Zachęcam do skorzystania z przedsprzedaży, bo taka ogromna promocja na pewno w najbliższym czasie się nie powtórzy!

Trzymajcie się zdrowo i zostańcie w domu!
Karolina z PAPI studio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *