ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

O mnie

O mnie 

Od dzieciństwa lubiłam rysować, kleić, wycinać. Ręce same rwały się do pracy. Nie chciałam tracić ani chwili, dlatego ciągle coś dłubałam w swoim pokoju. Wszystkie pozycje z pobliskiej biblioteki o tematyce DIY były mi znane. W domu wciąż przybywało nowych modeli i rysunków.

Później większość mojego czasu zajęła nauka szkolna. Przykładałam się, by osiągać jak najlepsze wyniki. Hobby zeszło na dalszy plan. Swój renesans przeżyło w czasie liceum, kiedy to poprzez rozmowę z nieznaną mi osobą, zaczęłam zastanawiać się nad tym, co tak naprawdę kocham robić i czego w życiu chcę dalej. Od tego czasu na nowo zaczęłam rysować, zaprzyjaźniłam się z farbami. Zaczęłam ćwiczyć do egzaminów wstępnych na ASP.
A w tle wciąż towarzyszyły mi różne małe projekty “zrób to sam”.

Kocham naturę. Uwielbiam przebywać w zielonych zakątkach, otaczać się roślinnością. Mam słabość do motyli. Jestem szczęśliwa mieszkając na wsi, mając las w pobliżu, pola na wyciągnięcie ręki i stary ogród z małym sadem za oknem. Delektuję się tym, staram zauważać detale i być wdzięczną za to, czym przyroda mnie obdarowuje.
To wszystko przekłada się na moją twórczość, we wszechobecnych motywach botanicznych, a także haftach inspirowanych fauną i florą. To część mnie, która musi pojawić się w tym, co tworzę.

Dziś, kiedy jestem szczęśliwą żoną, mamą dwójki wspaniałych chłopców i dziewczynki, nie pozwalam zmarnować sobie żadnej wolnej chwili. Głowę mam pełną pomysłów, ręce chętne do pracy. Najprzyjemniej spędzam czas haftując, ćwicząc kaligrafię, malując. Wykonywanie galanterii papierowej i pamiątek zamieniłam we własny mini biznes. Mam pracę, którą uwielbiam wykonywać i pasje, które wciąż chcę rozwijać. Do tego jest przy mnie wspaniała rodzina. Czego tu chcieć więcej?

Dziękuję, że tutaj jesteś. Zapraszam do zapoznania się z moimi produktami w sklepie. Jeśli marzysz o czymś innym, napisz do mnie – stworzę coś specjalnie dla Ciebie!

Chcesz być na bieżąco? Zajrzyj na moje konto na Instagramie – to pewnego rodzaju pamiętnik. Czasami możesz także zobaczyć mnie tam na żywo, albo obejrzeć krótkie filmiki zza kulis pracowni.