ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

O mnie

O mnie 

Od dzieciństwa lubiłam rysować, kleić, wycinać. Ręce same rwały się do pracy. Nie chciałam tracić ani chwili, dlatego ciągle coś dłubałam w swoim pokoju. Wszystkie pozycje z pobliskiej biblioteki o tematyce DIY były mi znane. W domu wciąż przybywało nowych modeli i rysunków.

Później większość mojego czasu zajęła nauka szkolna. Przykładałam się, by osiągać jak najlepsze wyniki. Hobby zeszło na dalszy plan. Swój renesans przeżyło w czasie liceum, kiedy to poprzez rozmowę z nieznaną mi osobą, zaczęłam zastanawiać się nad tym, co tak naprawdę kocham robić i czego w życiu chcę dalej. Od tego czasu na nowo zaczęłam rysować, zaprzyjaźniłam się z farbami. Zaczęłam ćwiczyć do egzaminów wstępnych na ASP.
A w tle wciąż towarzyszyły mi różne małe projekty “zrób to sam”.

Kocham naturę. Uwielbiam przebywać w zielonych zakątkach, otaczać się roślinnością. Mam słabość do motyli. Jestem szczęśliwa mieszkając na wsi, mając las w pobliżu, pola na wyciągnięcie ręki i stary ogród z małym sadem za oknem. Delektuję się tym, staram zauważać detale i być wdzięczną za to, czym przyroda mnie obdarowuje.
To wszystko przekłada się na moją twórczość, we wszechobecnych motywach botanicznych, a także haftach inspirowanych fauną i florą. To część mnie, która musi pojawić się w tym, co tworzę.

Dziś, kiedy jestem szczęśliwą żoną, mamą dwójki wspaniałych chłopców, nie pozwalam zmarnować sobie żadnej wolnej chwili. Głowę mam pełną pomysłów, ręce chętne do pracy. Najprzyjemniej spędzam czas haftując, ćwicząc kaligrafię, malując. Wykonywanie galanterii papierowej i pamiątek zamieniłam we własny mini biznes. Mam pracę, którą uwielbiam wykonywać i pasje, które wciąż chcę rozwijać. Do tego jest przy mnie wspaniała rodzina. Czego tu chcieć więcej?

Dziękuję, że tutaj jesteś. Zapraszam do zapoznania się z moimi produktami w sklepie. Jeśli marzysz o czymś innym, napisz do mnie – stworzę coś specjalnie dla Ciebie!

Chcesz być na bieżąco? Zajrzyj na moje konto na Instagramie – to pewnego rodzaju pamiętnik. Czasami możesz także zobaczyć mnie tam na żywo, albo obejrzeć krótkie filmiki zza kulis pracowni.