ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Nowy kanał na YouTube!

Już od jakiegoś czasu po głowie chodziła mi myśl, by zacząć nagrywać filmy. Na początku było to ze trzy lata temu, a chciałam pokazywać jak wykonywać quillingowe elementy. Życie pisze jednak różne scenariusze i wtedy mi się to nie udało.

Nic nie szkodzi, bo wraz tworzeniem pierwszego ebooka “Zimowe hafty” (będzie dostępny ponownie w okresie jesienno-zimowym) taki pomysł powrócił. Udało mi się go nareszcie zrealizować po wydaniu drugiego ebooka do nauki haftu “Haft dla zielonych”.

nauka haftu ściegi dla początkujących filmiki

Zrobiłam na Instagramie małą ankietę – co chcielibyście najbardziej oglądać na moich filmach? Spodziewałam się zainteresowania filmikami dotyczącymi haftu ręcznego, ale nie myślałam, że ta kategoria uzyska aż taką przewagę!
Publikując ankietę miałam już swoje pewne założenia i przewidywania. I trafiłam! To, co wcześniej zaczęłam obmyślać i przygotowywać okazało się trafione!

Dzisiaj możecie zobaczyć pierwszy z serii krótkich filmów instruktażowych na YouTube – nauka haftu. Kliknij w poniższy link i zobacz instrukcję wykonania bardzo prostego ściegu!

Nauka haftu dla początkujących – ŚCIEG ROZŁUPANY.

W najbliższym czasie pojawią się jeszcze inne filmy z tej serii:
– Jak przenosić wzór na materiał?
– Jak naciągać tkaninę na tamborek?
– Ścieg za igłą.
Zapraszam do oglądania i subskrybowania kanału (dzięki temu będziecie na bieżąco z kolejnymi filmikami).

Jeśli macie jakieś wskazówki dotyczące nagrywania, proszę, dajcie mi znać. Uczę się zupełnie nowej rzeczy – nagrywanie i montowanie filmików to dla mnie naprawdę nowość! 😉

Trzymajcie się zdrowo, w domach!
Karolina z PAPI studio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *