ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

LEKCJE NOWOCZESNEJ KALIGRAFII NA YOUTUBE

Wielką radość sprawiły mi Wasze wiadomości oraz odwiedziny na moim kanale na YouTube, gdzie od wiosny publikowałam filmy z lekcjami haftu dla początkujących. To było wspaniałe doświadczenie, które nauczyło czegoś także i mnie. Haha! Nareszcie zaczęłam sama montować filmy i je publikować! Ważna umiejętność!
Do tego z każdym kolejnym tygodniem przełamywałam tremę, wychodziłam (jak to się dzisiaj modnie mówi) z własnej strefy komfortu i mówiłam do Was, pokazując jak posługiwać się igłą i nicią. Dziękuję!
Uprzedzając pytania – chciałabym nagrać więcej lekcji haftu, dla bardziej zaawansowanych. Na pewno dam znać, jak się do tego zabiorę.

Teraz przyszedł czas na obiecywaną przeze mnie nową serię lekcji

NOWOCZESNEJ KALIGRAFII
– BRUSH PEN –

czyli tak naprawdę lekcji pięknego pisma ręcznego z użyciem pisaków z końcówką pędzelkową – tzw. brush penów (z ang. brush – pędzel, pen – długopis).

Na kanale możecie zobaczyć już dwa filmy z nowej serii 1. Odcinek wprowadzający – o narzędziach i jak ich używać
oraz
2. Podstawowe ćwiczenia brush pen dla początkujących

Poniżej możecie pobrać ZA DARMO arkusz ćwiczeń do druku i wykorzystać do do ćwiczeń w domu. *

Arkusz ćwiczeń do nowoczesnej kaligrafii pisakami brush pen zawiera podstawowe kształty, dzięki którym będziesz w stanie stworzyć później wszystkie litery alfabetu.
Zachęcam do korzystania z arkusza ćwiczeń jako rozgrzewki przed każdym pisaniem – więcej opowiadam na filmie pokazowym, gdzie możesz zobaczyć jak prawidłowo rysować zaproponowane przeze mnie kształty.

Jeśli uczysz się ze mną, daj mi znać o swoich postępach. Jestem ciekawa tego, jak rozwiniesz swoje manualne zdolności i wypracujesz nowe, piękne pismo ręczne.

POBIERZ DARMOWY
ARKUSZ ĆWICZEŃ

– Brush pen –
ćwiczenia dla początkujących* Arkusze są przygotowane przeze mnie do użytku domowego. Jeśli chcesz użyć ich do nauki dzieci np. w szkole lub podczas warsztatów, zajęć zbiorowych – proszę o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *