ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Ślubne podziękowania dla rodziców

To bardzo ważny moment każdego wesela, kiedy Młoda Para prosi wszystkich o uwagę, w obecności zebranych gości dziękują swoim rodzicom. Na każdym ślubie i weselu na jakim byłam (lub oglądałam filmy znajomych) to bardzo wzruszający moment. Łzy kręcą się w oku nie tylko samych Młodych i ich rodziców, ale także rodziny i bliskich. To czas, kiedy słowa podziękowań topią wszelkie lody, zmiękczają wiele serc.

Dzisiaj mamy mnóstwo pomysłów na to, jak zachować te chwile na dłużej – dzięki filmom ze ślubów można obejrzeć te chwile jeszcze raz. Niestety, by do tego wrócić często trzeba się nagimnastykować, szukając odpowiedniego nagrania, włączając cały sprzęt…

Mam na to sposób – haftowane tamborki z podziękowaniami to wspaniałe pamiątki, które ostatnio bardzo się podobają Młodym Parom. Wybierają takie prezenty, bo wierzą, że zajmą one miejsce w domu rodzinnym, będą przypominać o tym wspaniałym i ważnym dniu. Są eleganckie, wykonywane na zamówienie – niepowtarzalne.

Jeśli zastanawiacie się, w jaki sposób podziękować swoim bliskim – może właśnie ręcznie haftowany tamborek będzie idealnym rozwiązaniem na nietuzinkowy prezent?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *