Rysunek do pokoju małej księżniczki

Często po mojej głowie kłębią się pomysły. Są takie motywy, które powracają i nie dają za wygraną. Czasami po prostu muszę spróbować zrobić coś kilka razy.

Podobnie jest z łabędziami. To tak wdzięczne stworzenia, że wyobrażeń z ich udziałem mam mnóstwo. Tamborek z łabędziem na łące możecie zamówić już w sklepie. Równolegle w szkicowniku powstawało wiele szkiców łabędzi. I nadarzyła się okazja, że pewna mama szukała metryczki do pokoju swojej córki. To był idealny moment, by zaproponować rysowanego łabędzia.

Na postawie pierwszego rysunku powstała jeszcze wersja akwarelowa i uniwersalna – bez metryczki (tą możecie dostać od ręki w sklepie). Łączenie motywów zwierzęcych i roślinnych wyzwoliło we mnie falę energii i pomysłów.

Myślę, że takie kompozycje sprawdzą się w wielu wnętrzach, zarówno tych bardziej nowoczesnych, jak i nawiązujących do retro klimatów. Dodaj odpowiednią ramkę, powieś na ścianie, postaw na szafce… Gdziekolwiek takie rękodzieło nie znajdzie swojego miejsca, z pewnością będzie niepowtarzalnym dodatkiem (a może i pamiątką).

Jaki rysunek mogę zrobić dla Ciebie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *