ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Ramka z kwiatami i modlitwą – Pamiątka na Chrzest Święty

Kiedy przychodzi do tej ważnej uroczystości, jaką jest Chrzest Święty małego dziecka, często okazuje się, że brakuje nam pomysłów na upominek z tej okazji.
W sklepach można wybrać jakąś kartkę (podobną do wielu innych), z wierszykowanymi życzeniami, a do tego co? Reprodukcja klasyków sztuki w złotej ramie? A może białe buciki (których i tak dzidziuś już nie założy)?

Nie! Przychodzę do Was z radą!
Prezent z okazji Chrztu Świętego wcale nie musi być tandetny! Poszukajcie dobrego rękodzieła.
U mnie możecie zamówić ręcznie robione kartki okolicznościowe, które będą zawierać imię dziecka i datę chrztu na froncie. W wybranej przez Was kolorystyce.

Pokażę Wam także pomysł na inny prezent – ramki to prawdziwe pamiątki, które zawsze przyjmowane są z radością. Wewnątrz umieszczam życzenia z cytatem i datą przyjęcia sakramentu, z imieniem dziecka lub treść modlitwy. Piękną treść zdobią ręcznie robione papierowe kwiaty, wykonane w technice quillingu. Te wiecznie kwitnące roślinki powstają z 1-3 mm paseczków papieru, misternie zwijanych i formowanych w palcach. Drugiej takiej ramki nie znajdziecie nigdzie indziej.

Treść modlitwy, jaką umieściłam w tej ramce:

Do Ciebie, Boże rączki podnoszę,
o zdrowie całej rodziny proszę.
Proszę także niech mnie od złego
aniołki strzegą.
Amen.

A jeśli myślisz o czymś innym niż ramka – zapraszam do mojego sklepiku online – znajdziesz tam haftowane tamborki z metryczkami. 🙂

Pozdrawiam serdecznie
Karolina z PAPI studio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *