ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Nowa odsłona PAPI studio

Dzień dobry!

Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Stworzyłam tę stronę z myślą o Tobie i innych osobach, które poszukują w sztuce, rękodziele czegoś więcej…

Pomysł na PAPI studio pojawił się około 2015 roku, kiedy zaszłam w ciążę i przede mną był rok urlopu dziekańskiego. Mając wolne chwile chciałam zrobić coś dla siebie, poza byciem młodą mamą i panią domu. Zafascynowana zajęciami z makietowania na studiach oraz projektami, które mi wtedy towarzyszyły w różnych pracowniach (szczególnie pracowni opakowań), postanowiłam, że będę poznawać papier.

Tak się zaczęło – pierwsze próby z quillingiem, w którym od razu się zakochałam. Później epizody z papierowymi kwiatami i różnymi papierowymi dodatkami np. winietkami, ozdóbkami. Od papieru właśnie wzięła się pierwotna nazwa PAPI.

Kiedy założyłam blog, by notować sobie moje różne pomysły, zaczęliście do mnie pisać. Na początku spodobały się kartki okolicznościowe, zaproszenia. I tak to, tworząc Wasze zamówienia, zaczęłam tworzyć historię PAPI studio. To dzięki Wam i dla Was nabrałam wprawy się w technice quillingu, a także zaczęłam ćwiczyć nowoczesną kaligrafię. Wykorzystałam także umiejętności ze studiów – czyli rysunek i malarstwo. A wszystko to, by powstawały dla Was projekty papeterii, pełne miłości .

Po jakimś czasie pomyślałam, że przełamię swój lęk i pokażę Wam moją inną pasję z dzieciństwa, którą chowałam w zaciszu własnego domu. Mówię tutaj o hafcie ręcznym.
Zdjęcia z moimi haftami spotkały się z zainteresowaniem, co dodało mi wiatru w skrzydła. Uwierzyłam, że naprawdę mogę robić to, co kocham i się tego nie wstydzić.

Dzisiaj odwiedzasz moją nową stronę ze sklepem. Chciałam uporządkować moje największe pasje i pokazać, czym się zajmuję. Wiele razy zastanawiałam się, czy nie zrezygnować z którejś, bo “lepiej w biznesie być specem od jednej rzeczy”. Nie mogłam. Wiedziałam, że nie jestem w stanie odciąć się od żadnej z tych trzech kategorii. One się przenikają, uzupełniają – są moją twórczą ścieżką.

Większości rzeczy w rękodziele nauczyłam się sama. Metodą prób, błędów, a także korzystając z dostępnych (wtedy głównie zagranicznych) stron i filmików z poradnikami. Chcę dzielić się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem. Stąd pomysł na serię wzorów do nauki haftu z instrukcjami wykonywania ściegów.

W międzyczasie stworzyłam także miejsce, w którym dzielę się wiedzą, szczególnie w dziedzinie papieroplastyki – zajrzyjcie na snailmail.pl – bloga pełnego darmowych tutoriali.

Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz mnie wesprzeć. Możesz wspomnieć o mnie swoim znajomym, udostępnić mój profil w social mediach. To niby małe gesty, ale dla twórców znaczą bardzo wiele! Dla mnie są bardzo ważne.

Zachęcam Cię, zostań tutaj na dłużej. Rozgość się, napisz komentarz.
Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj wiele ciepła, miłości i piękna.

Pozdrawiam serdecznie
Karolina z PAPI studio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *