Needle minder – co to jest? Do czego służy? Jak używać?

Pod koniec lata wprowadziłam do oferty zupełnie nowy produkt – NEEDLE MINDER. Z ang. znaczy tyle, co „opiekun igły”. Jego zadaniem jest utrzymać igłę w jednym miejscu, zapobiec jej zagubieniu. To nowoczesna wersja igielnika – ozdobny magnes do igieł dzięki któremu utrzymasz swoje igły blisko miejsca pracy. Proste i wygodne!

Czy nie zdarzyło Ci się choć raz na chwilę trzymać igły w ustach? Albo wbić ją w coś, co leży akurat obok Ciebie: poduszkę, sofę? A może odkładasz gdzieś „w pobliżu”, a i tak się gubi i potem z potem na ciele szukasz jej, by przypadkiem ktoś na nią nie usiadł, albo nie nadepnął? Tak? Widzisz! Tak się dzieje, gdy nie masz needle mindera. Needle minder bardzo pomaga hafciarce przy haftowaniu ręcznym na tamborku.

Moje needle mindery składają się z dwóch magnesów neodymowych, dzięki czemu mimo swoich raczej małych rozmiarów mają dużą moc przyciągania. Zależało mi na tym, by były proste, a zarazem eleganckie i nie bardzo drogie. Sama szukałam czegoś takiego i nie znalazłam nic odpowiedniego dla mojego zmysłu estetyki, co byłoby dostępne na polskim rynku i w rozsądnej cenie. Postanowiłam stworzyć je na własną rękę.
Dziś możecie kupić u mnie minimalistyczne i estetyczne needle mindery w czterech wersjach do wyboru:
– perłowy
– szary marmur
– szylkret kawowy
– popękany kamień.

Wybierz idealny needle minder dla siebie!
IDŹ DO SKLEPU PAPI STUDIO


Jak korzystać z needle mindera?
To bardzo proste! Ruchem przesuwnym rozdzielasz obie części. Przykładasz do tamborka (albo rękawa) ozdobną częścią obok miejsca haftu, a od spodu materiału podkładasz drugi magnes, by umocować needle minder na swoim miejscu. Gotowe. Teraz możesz przyczepić do niego igły do haftu i pracować bez obaw, że Twoja igła gdzieś się zapodzieje.
Zapomnij o zgubionych igłach i niepotrzebnym dziurawieniu materiału! Ten magnes do igieł naprawdę usprawnia pracę hafciarki i krawcowej. Zobacz jakie to proste na filmiku poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *